ESDOR to więcej niż zabieg...

starzenie sięMarka ESDOR czerpie inspiracje z nauki i natury. Łączy w sobie zalety antyoksydacyjnych polifenoli z czerwonego wina i skórek winogron po winifikacji (proces tworzenia się wina) z naturalnymi aktywnymi składnikami najwyższej jakości. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i technologii Anti-aging Instytut Esdor opracował nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne, oparte na teorii o starzeniu się komórek oraz wpływie antyoksydantów na wolne rodniki tlenowe.
Esdor posiada najsilniejszą formułę przeciwstarzeniową - Eminol® - w jej skład wchodzi ponad 70 różnych grup polifenolowych zapewniając kompleksową ochronę przed wszelkimi wolnorodnikowymi postaciami tlenu zagrażającymi naszym komórkom. Najważniejsze z nich, z punktu widzenia korzystnego oddziaływania na zdrowie człowieka, to flawonoidy (z resweratrolem na czele), katechiny, epikatechiny, kwercetyny i antocyjany. Eminol® ma dużą pojemność antyoksydacyjną, większą niż witamina C i E, pomaga neutralizować wolne rodniki, które powodują przedwczesne starzenie się skóry, ma działanie antyseptyczne i przeciwzapalne, stymuluje procesy komórkowe i poprawia mikrokrążenie w skórze. Eminol® jest skoncentrowanym wyciągiem w 100% naturalnego pochodzenia.
Jest to jedyny taki ekstrakt w Europie, który powstał dzięki nowatorskiej technologii opracowanej na hiszpańskich Uniwersytetach w Madrycie i Valladolid, a polifenole zawarte w nim mają najwyższą jakość, skuteczność i bioprzyswajalność. Dzięki opanowaniu ekstrakcji najważniejszych składników czerwonego wina, uzyskano stężenie polifenoli nieosiągalne przy użyciu innych metod.

VID Professional to gama preparatów przeznaczonych wyłącznie do użytku profesjonalnego, w salonach kosmetycznych i SPA, które pozwolą stworzyć uwodzicielskie, relaksacyjne i regeneracyjne rytuały i zabiegi anti-aging. Pobudzają zmysły, pozostawiają skórę miękką i gładką. Charakteryzują się przyjemnym owocowym zapachem. Skóra po zabiegach jest doskonale nawilżona, zregenerowana i zrelaksowana.
Dzięki delikatnej konsystencji kosmetyków i intensywnym aromatom winnic, zabiegi n
starzenie sięa bazie infoproduktów Esdor łączą skuteczność antyoksydantów z doznaniami zmysłowymi.

Aromaty, które są uwalniane podczas zabiegów przywołują klimat winnic, delikatna tekstura kosmetyków, relaksacyjne rytuały – wszystko to zabiera nas w niepowtarzalną atmosferę.

"Procesy starzenia, wolne rodniki, polifenole"
Ma
rian Jóźwiak
z korektą merytoryczną
dr n. farm. Halina Bojarowicz

Broszura